W obecnych czasach wiele osób chce mieć własne blogi. Są one metodą na wyrażanie swojego oblicza i pokazywaniu światu kim jesteśmy. To także idealne rozwiązanie dla osób pragnących zdobyć trochę dodatkowych pieniędzy. Jeśli twój blog dobrze się rozwija i przyciąga innych, dostajesz wynagrodzenie za swoje starania. Jeśli nie interesujesz się modą a wydaje ci się, że właśnie o tym najczęściej traktują blogi- nie masz się czym przejmować. Artykuły mogą być różnego rodzaju. Najlepiej jest pisać o tym, czym się aktualnie interesujesz by wyglądało to naturalnie i zachęcało innych. Jeśli kiedyś chcesz z komuś powiedzieć ,,To mój blog. Świetny prawda?'' to nie czekaj tylko załóż go i publikuj ciekawe treści. Powodzenie!
Wybielanie zębów - czy to nie szkodzi na szkliwo? - nowe-mozliwosci.pl
2380
post-template-default,single,single-post,postid-2380,single-format-standard,ajax_updown,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Wybielanie zębów – czy to nie szkodzi na szkliwo?

Wybielanie zębów – czy to nie szkodzi na szkliwo?

Jeśli twoje zęby utraciły dawny blask, to może pora pomyśleć o wybielaniu zębów Kraków? Przed podjęciem decyzji związanej z wybielaniem należy upewnić się, czy centrum stomatologiczne wyposażone jest w najnowszej generacji sprzęt diagnostyczno-leczniczy. Przydatny może okazać się również rentgen, który pozwoli zdiagnozować budowę naszego uzębienia. Jeśli zaś o kadrę chodzi, to wykwalifikowani stomatolodzy o różnych specjalnościach zagwarantują kompleksową opiekę, zapewniając najwyższą jakość wykonanych usług oraz komfort i bezpieczeństwo. Wszystko to za sprawa indywidualnego podejście do pacjenta.

Przyjemna atmosfera, profesjonalna opieka i kameralne warunki – oto hasła jakie powinny opisywać dobry gabinet dentystyczny. Placówki oferują bardzo często usługi z zakresu leczenia kanałowego, protetyki, czy implantów zębowych. W skład ich usług wchodzi także wybielanie zębów, które może zostać przeprowadzone na wiele sposobów i z wielu przyczyn. Jeśli o przyczynach mowa, to codziennie spożywamy mnóstwo produktów, które w negatywny sposób mogą wpływać na nasze szkliwo i ciemnienie zębów. Mowa o substancjach zawartych w produktach pokroju kawy, herbaty, wina czy barszczu. Zęby mogą również ciemnieć z wiekiem. Są to potencjalne przyczyny, które mogą skłonić się do poddania profesjonalnemu zabiegowi wybielania zębów w gabinecie stomatologicznym. Tego typu zabieg pozwoli na przywrócenie zębom odcienia bieli. Każdy pacjent, który nie jest zadowolony z koloru swoich zębów może poddać się takiemu zabiegowi. Istnieje jednak kilka przeciwwskazań, jak
nadwrażliwość zębów, ubytki próchnicowe, czy stany zapalne w obrębie jamy ustnej.

Po zabiegu wybielania pacjent nie może pić kawy herbaty czy czerwonego wina. Powinien powstrzymywać się od spożywania tych produktów przez 72 godziny, a najlepiej przez tydzień. Osoby palące również powinny powstrzymać się OD palenia, przynajmniej przez dwa dni po zabiegu. Szkliwo jest bowiem bardzo narażone na ponowne wchłonięcie barwników po wybielaniu zębów Kraków.