W obecnych czasach wiele osób chce mieć własne blogi. Są one metodą na wyrażanie swojego oblicza i pokazywaniu światu kim jesteśmy. To także idealne rozwiązanie dla osób pragnących zdobyć trochę dodatkowych pieniędzy. Jeśli twój blog dobrze się rozwija i przyciąga innych, dostajesz wynagrodzenie za swoje starania. Jeśli nie interesujesz się modą a wydaje ci się, że właśnie o tym najczęściej traktują blogi- nie masz się czym przejmować. Artykuły mogą być różnego rodzaju. Najlepiej jest pisać o tym, czym się aktualnie interesujesz by wyglądało to naturalnie i zachęcało innych. Jeśli kiedyś chcesz z komuś powiedzieć ,,To mój blog. Świetny prawda?'' to nie czekaj tylko załóż go i publikuj ciekawe treści. Powodzenie!
Kurs managera restauracji - zdobywanie umiejętnosci dla młodych osób - nowe-mozliwosci.pl
2358
post-template-default,single,single-post,postid-2358,single-format-standard,ajax_updown,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Kurs managera restauracji – zdobywanie umiejętnosci dla młodych osób

Kurs managera restauracji – zdobywanie umiejętnosci dla młodych osób

Każdy z nas marzy o dobrze prosperującej restauracji. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że nie jesteśmy w stanie wszystkiego zrobić sami. Prędzej czy później braknie nam sił i chęci, a co najgorsze pomysłów na dalsze funkcjonowanie naszego życiowego dobytku. Oczywiście nikt nie wypełni obowiązków, zadań tak jak Ty, ale trzeba dać innym szansę, byśmy mieli czas na nasze prywatne życie a nie tylko pracę. Jak wybrać odpowiednią osobę do pomocy? Czy posiada ona odpowiednie kwalifikacje? Czy wdrożenie jej więcej nie będzie nas kosztować niż jakbyśmy zrobili wszystko sami? Rozumiem te obawy towarzyszyły mi przez dłuższy czas, ale z biegiem miesięcy utwierdziłam się w tym, że podjęłam dobrą decyzję. Nie tylko odpowiednią dla mnie, ale także dla całego lokalu. Po kilku miesięcznej głębszej obserwacji swoich pracowników dostrzegłam kilka „ perełek” i postanowiłam, że w pewnych rzeczach będą mnie wyręczać, a w późniejszym czasie zdecyduję, kto najbardziej pasuje do stanowiska managera. Tak właśnie się stało wybrałam jedną osobę i zaproponowałam jej podwyższę i inne stanowisko pod warunkiem, że zapisze się na profesjonalny kurs managera restauracji. Bez problemów zgodziła się. Co więcej śmiało mogę powiedzieć, że w tym momencie jest to moja „prawa ręka” nie tylko świetnie nam się współpracuje, ale dzięki niej mam więcej czasu dla samej siebie. Dodatkowo dzieli się swoimi pomysłami, co do udoskonalenia restauracji nie tylko pod względem menu, ale także poprzez organizacje u nas okolicznościowych imprez, albo cotygodniowych dancingów. Na te kilka godzin sala tylko i wyłącznie jadalniana zamienia się w salę taneczną. W najbliższym czasie planuję zmianę wnętrza. Mogę sobie na to pozwolić dzięki mojej najbliższej współpracownicy. Awansując ją zyskałam więcej czasu na promocję lokalu, a co za tym idzie większe zyski.