W obecnych czasach wiele osób chce mieć własne blogi. Są one metodą na wyrażanie swojego oblicza i pokazywaniu światu kim jesteśmy. To także idealne rozwiązanie dla osób pragnących zdobyć trochę dodatkowych pieniędzy. Jeśli twój blog dobrze się rozwija i przyciąga innych, dostajesz wynagrodzenie za swoje starania. Jeśli nie interesujesz się modą a wydaje ci się, że właśnie o tym najczęściej traktują blogi- nie masz się czym przejmować. Artykuły mogą być różnego rodzaju. Najlepiej jest pisać o tym, czym się aktualnie interesujesz by wyglądało to naturalnie i zachęcało innych. Jeśli kiedyś chcesz z komuś powiedzieć ,,To mój blog. Świetny prawda?'' to nie czekaj tylko załóż go i publikuj ciekawe treści. Powodzenie!
Audyt restauracji – checklista spraw w prowadzeniu własnej restauracji - nowe-mozliwosci.pl
15465
post-template-default,single,single-post,postid-15465,single-format-standard,ajax_updown,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Audyt restauracji – checklista spraw w prowadzeniu własnej restauracji

Audyt restauracji – checklista spraw w prowadzeniu własnej restauracji

Jeśli chcesz sprawdzić możliwości jakie posiada twoja restauracja, możesz zatrudnić profesjonalnego audytora. Przeprowadzi on audyt jakości usług, sprawdzi zarządzanie kosztami operacyjnymi i personelem, jak również zweryfikuje działania marketingowe. Audyt dobierany jest według potrzeba klienta. Po przeprowadzeniu audytu restauracji zostanie sporządzony raport podsumowujący zalecenia jakie sporządzą specjaliści. Firmy zajmujące się audytem restauracji oferują również między innymi pomoc w zakresie opracowania strategii marketingowej. Podstawową jednostką oceny jest oczywiście jakoś obsługi oraz dań w lokalu.

Z całą pewnością regularny audyt zapewni wysoką jakość usług. Audyt gastronomiczny zapewni również weryfikację wyznaczony celów oraz zgodność ze standardami i procedurami. Wykaże on ewentualne niedopatrzenia i możliwości nadużyć. Występują trzy rodzaje audytów, wewnętrzny, operacyjny oraz jakościowy. Ten pierwszy powinniśmy przeprowadzać samodzielnie i możliwie często.Aby nasza restauracja przynosiła zyski należy położyć nacisk na zatrudnienie odpowiedniego personelu, który dzięki ich dobremu zorganizowaniu będziemy mogli zająć się innymi, równie istotnymi kwestiami. Niewątpliwym plusem audytu restauracji jest fakt wykrycia przez niego nieprawidłowości, z których nawet nie zdajemy sobie sprawy.